BURSA SEVİNÇ SRC

ÖZEL BURSA MESLEKİ YETERLİLİK VE EĞİTİM KURUMU

Bilecik doğumlu, emekli bir Elektrik Mühendisi olarak sürücü kursları ve sürücü eğitimleri konusunda deneyim sahibi eşim ile birlikte SEVİNÇ SRC Eğitim Kurumu adı altında Bursa Gürsu ilçesinde kursumuzu açtık.

2016 yılı Eylül ayı itibarıyla SRC1, SRC2, SRC3 ve SRC4 belgelerinin eğitimlerini, açtığımız kursumuzda vermeye başladık.

Bu konuda oldukça yenilikçiyiz ve eğitimin her konuda nedenli önemli olduğunun bilincinde olarak kursiyerlerimize SRC belgesi eğitimini en deneyimli öğretmenlerimizle vermeye özen gösteriyoruz.

2018 Mayıs itibarı ile, öncelikle SRC belgesi sahipleri olmak üzere Karayolları Trafik Kanunları gereği bazı durumlarda herkesin almak zorunda olduğu Psikoteknik Raporuna yönelik Osmangazi Kent Meydanında Sevinç Psikoteknik Değerlendirme Merkezimizi açtık. Halen Gürsu ilçemizde SRC, Osmangazi ilçemizde de Psikoteknik Değerlendirme Merkezi olarak hizmetimize devam ediyoruz.

yetki belgesi

MİSYONUMUZ

Dünya Görüşümüz

Kursumuza katılan adaylarımıza, yenilikçi eğitim odaklı bakış açısıyla gerekli bigi birikimini kazandırarak, elde edilecek başarı düzeyini her zaman daha yukarıya taşımaktır.

Bu uğurda kendimizi, adayımızın kursumuza katılımından, belgesini alıncaya kadar yanında ve destekçisi olmak hususunda sorumlu addediyoruz.

14

EĞİTMEN

2490

SRC BELGESİ

250

PSİKOTEKNİK BELGESİ

7410

ÖĞRENCİ

VİZYONUMUZ

Kurguladığımız Gelecek

Ülkemizde trafik kazalarının önlemesi ve trafikteki karmaşanın önüne geçilmesi konusunda eğitimin öneminin bilincinde olarak, adaylarımızın empatik düşünceye sahip sürücüler olmaları yönünde katkı sunmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Hedefleri

Eğitim kalitemizin ve olanaklarımızın yüzde yüz başarıya odaklanarak sürekli geliştirilip güçlendirilmesidir.